Picked Fresh (1.0.1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Help
ne: सहयोग

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Front Page Slideshow
ne: अगाडि पृष्ठ स्लाइड शो

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
