Picked Fresh (1.0.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Messages
oc: Messatges

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina

en: Slide 1
oc: Diapositiva 1

en: Slide 2
oc: Diapositiva 2

en: Slide 3
oc: Diapositiva 3
