Picked Fresh (1.0.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Main content
pl: Główna zawartość

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Search region
pl: Region wyszukiwarki

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Footer Third
pl: Trzecia Stopka

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
