Picked Fresh (1.0.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
