Picked Fresh (1.0.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Left sidebar
th: แถบเมนูด้านซ้าย

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Messages
th: ข้อความ

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Preface first
th: ส่วนนำแรก

en: Footer Second
th: ท้ายส่วนที่สอง

en: Footer Third
th: ท้ายส่วนที่สาม

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
