Picked Fresh (1.0.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Messages
tr: İletiler

en: Bottom middle
tr: Alt bölge orta

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Bottom 1
tr: En alt 1

en: Bottom 2
tr: En alt 2

en: Bottom 3
tr: En alt 3

en: Main content
tr: Ana içerik

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Bottom first
tr: Alt bölge ilk

en: Bottom last
tr: Alt bölge son

en: Preface first
tr: Giriş ilk

en: Preface middle
tr: Giriş orta

en: Preface last
tr: Giriş son

en: Bottom 4
tr: En alt 4

en: Search region
tr: Arama bölgesi

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
