PingME (8.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls
