PingME (8.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om
