PingME (8.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Search
de: Suche

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Update
de: Aktualisieren

en: View
de: Ansicht

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: New Message
de: Neue Nachricht
