PingME (8.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: View
fi: Näytä

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja
