PingME (8.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
