PingME (8.0.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie
