PingME (8.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par
