PingME (8.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre
