PingME (8.0.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: About
se: Birra
