PingME (8.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД
