PingME (8.0.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Message
tr: İleti

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel

en: About
tr: Hakkında
