PingME (8.0.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
