Pino (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: On
az: Aktiv

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: Created
az: Yaradıldı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: The specified passwords do not match.
az: Göstərilən parollar uyğun gəlmir.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Delete all revisions
az: Bütün düzəlişləri silin

en: mobile
az: mobil

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Current revision
az: Cari təftiş
