Pino (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Subject
cs: Předmět

en: On
cs: Zapnuto

en: Version
cs: Verze

en: all
cs: vše

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Send
cs: Poslat

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: To date
cs: Do data

en: From date
cs: Od data

en: Revert
cs: Vrátit

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: The specified passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Changed
cs: Změněno

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: About
cs: Popis

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: File could not be uploaded.
cs: Soubor nemohl být nahrán.

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: File upload
cs: Nahrát soubor

en: mobile
cs: mobilní

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: The email address %mail is not valid.
cs: Emailová adresa %mail není platná.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
cs: Povolené speciální znaky: mezera, tečka (.), pomlčka (-), apostrof ('), podtržítko (_), zavináč (@).

en: Narrow
cs: Úzký
