Pino (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Subject
ht: Sijè

en: On
ht: Ouvè

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Changed
ht: Chanje

en: Save and continue
ht: Anrejistre epi kontinye
