Pino (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Subject
lt: Tema

en: On
lt: Įjungta

en: Version
lt: Versija

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: From address
lt: Nuo adresas

en: About
lt: Apie

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Send mail
lt: Siųsti laišką

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.

en: Narrow
lt: Siauras
