Pino (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: On
mr: वर

en: Version
mr: आवृत्ती

en: all
mr: सर्व

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Authored by
mr: लेखक

en: Send
mr: पाठवा

en: The specified passwords do not match.
mr: दिलेला संकेताक्षर जुळत नाही.

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा
