Pino (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: The specified passwords do not match.
sl: Vnešeni gesli se ne ujemata.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: About
sl: O modulu

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
