Pino (8.x-1.2-rc2) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Send
mn: Илгээх

en: Revert
mn: Буцаах

en: The specified passwords do not match.
mn: Тодорхойлогдсон нууц үг тохироогүй.

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
