Pino (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (80 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: all
eu: denak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Theme
eu: Tema

en: Picture
eu: Irudia

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Members
eu: Kideak

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Tools
eu: Tresnak

en: Position
eu: Kokapena

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: The specified passwords do not match.
eu: Emandako pasahitzak ez datoz bat.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: mobile
eu: mugikorra

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.

en: Narrow
eu: Estu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera
