Pino (8.x-1.4) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: - All -
mk: - Сите -
