Pino (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Version
nn: Versjon

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Help
nn: Hjelp

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Picture
nn: Bilete

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Authored by
nn: Skrive av

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: To date
nn: Til dato

en: From date
nn: Frå dato

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: The specified passwords do not match.
nn: Passorda er ikkje like.

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: Apply
nn: Bruk

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
