Pino (8.x-1.4) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Description
se: Čilgehus

en: all
se: buot

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: View
se: Čájet

en: Picture
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: The specified passwords do not match.
se: Čállon čoavddasánit eai leat seammaláganat

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
