Pino (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Subject
af: Onderwerp

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Version
af: Weergawe

en: all
af: alle

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Help
af: Hulp

en: View
af: Wys

en: Picture
af: Prentjie

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: User login
af: Aanmelding

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: The specified passwords do not match.
af: Die verskafde wagwoorde is nie dieselfde nie.

en: Apply
af: Pas toe

en: Save and continue
af: Stoor en gaan voort

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
