Pino (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (104 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Subject
et: Teema

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: On
et: Sees

en: Version
et: Versioon

en: all
et: kõik

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Help
et: Abi

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: Picture
et: Pilt

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Inactive
et: Passiivne

en: Members
et: Liikmed

en: User login
et: Sisenemine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: To date
et: Kuni kuupäevani

en: From date
et: Alates kuupäevast

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.

en: Changed
et: Muudetud

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Administrator
et: Haldur

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: mobile
et: mobiilne

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.
