Pino (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (33 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: all
my: အားလုံး

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: The specified passwords do not match.
my: စကားဝှက်ထပ်မံ အတည်ပြုချက် မကိုက်ညီပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
