Pino (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (119 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Version
uk: Версія

en: all
uk: все

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Help
uk: Довідка

en: View
uk: Перегляд

en: Notes
uk: Примітки

en: Theme
uk: Тема

en: Picture
uk: Зображення

en: Created
uk: Створено

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Welcome
uk: Вітання

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Revisions
uk: Редакції

en: Authored by
uk: Автор

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Members
uk: Учасники

en: User login
uk: Вхід

en: Tools
uk: Інструменти

en: Position
uk: Позиція

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: From date
uk: Дата початку

en: Revert
uk: Відновити

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: Revision
uk: Редакція

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Changed
uk: Змінено

en: Documents
uk: Документи

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Member
uk: Учасник

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Button size
uk: Розмір кнопки

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Delete all revisions
uk: Видалення всіх редакцій

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: mobile
uk: мобільний

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Your virtual face or picture.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото.

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Current revision
uk: Поточна редакція

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна

en: Is Active
uk: Активне

en: Asc
uk: Зрост

en: desktop
uk: робочий стіл

en: Master
uk: Головне

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Preferred date format
uk: Бажаний формат дати

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: tablet
uk: планшет

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Revision translation affected
uk: Редакція, на яку вплинув переклад

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
uk: Вказує, що останнє редагування перекладу належить до поточної редакції.

en: @date by @username
uk: @date від @username

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
uk: Дозволено деякі спецсимволи, серед яких пробіл, крапка (.), дефіс (-), одинарна лапка ('), підкреслення (_) та символ @

en: @langname revisions for %title
uk: Редакції @langname для матеріалу %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до перекладі на мову @language у редакції за %revision-date?

en: Revert content shared among translations
uk: Повернути матеріал, котрий існує в перекладах

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: Narrow
uk: Вузький

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Document file
uk: Файл документа

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.
