Pinterest Hover Button (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Size
ro: Mărime

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Color
ro: Culoare

en: Red
ro: Roșu

en: Gray
ro: Gri

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
