Pinterest Widget (1.1.0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Size
bn: সাইজ

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Help
bn: সহায়তা

en: Medium
bn: মাঝারি

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Korean
bn: কোরিয়ান

en: Czech
bn: চেক

en: Danish
bn: ডেনিশ

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান

en: Greek
bn: গ্রীক

en: Turkish
bn: তুর্কি

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Thai
bn: থাই

en: Vietnamese
bn: ভিয়েতনামী
