Pinterest Widget (1.1.0) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Language
et: Keel

en: Size
et: Suurus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Medium
et: Keskmine

en: Profile
et: Profiil

en: Full name
et: Täisnimi

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Japanese
et: Jaapani keel

en: Korean
et: Korea keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: About
et: Programmist

en: Thai
et: Tai keel

en: Tagalog
et: Tagalogi keel

en: Ukrainian
et: Ukraina keel

en: Vietnamese
et: Vietnami keel

en: Hide description
et: Peida kirjeldus
