Pinterest Widget (1.1.0) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Size
ne: आकार

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Medium
ne: माध्यम

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Czech
ne: चेक

en: Dutch
ne: डच

en: Finnish
ne: समाप्त

en: German
ne: जर्मन

en: Greek
ne: ग्रीक

en: Hungarian
ne: हंगेरी

en: Indonesian
ne: इन्डोनेशियाई

en: Polish
ne: पोलिश

en: Romanian
ne: रोमेनियाई

en: Russian
ne: रूसी

en: Slovak
ne: स्लोवाक

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Turkish
ne: तुर्की

en: About
ne: बारेमा

en: Thai
ne: थाई

en: Tagalog
ne: तगालो

en: Ukrainian
ne: यूक्रेनी

en: Vietnamese
ne: भियतनामी
