Pinterest Widget (1.1.0) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Size
uk: Розмір

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Medium
uk: Середній

en: Profile
uk: Профіль

en: Full name
uk: Повна назва

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: About
uk: Про модуль

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Follow
uk: Продовжити

en: Thai
uk: Тайська

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

en: Board
uk: Дошка

en: Hide description
uk: Приховати опис

en: Configure Metatag defaults.
uk: Налаштувати умовчання мета-теґів.

en: Malaysian
uk: Малазійська

en: Pin
uk: Закріпити
