Piwik Web Analytics (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Value
sl: Vrednost

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Page
sl: Stran

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Users
sl: Uporabniki

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
