Piwik Web Analytics (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (145 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Value
uk: Значення

en: Search
uk: Пошук

en: Variable
uk: Змінна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Statistics
uk: Статистика

en: Page
uk: Сторінка

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Visit
uk: Відвідати

en: Scope
uk: Область

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Domains
uk: Домени

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: opt-in or out of tracking
uk: відстежувати чи ні

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Track translation sets as one unit
uk: Відстежувати набори перекладів як одне ціле

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
uk: Якщо матеріал є частиною набору перекладів, записувати статистику оригінального матеріалу. Це дає можливість вважати набір перекладів одним цілим.

en: Track internal search
uk: Відстежувати внутрішній пошук

en: Custom JavaScript code
uk: Власний код JavaScript

en: Code snippet (before)
uk: Фрагмент коду (перед)

en: Code snippet (after)
uk: Фрагмент коду (після)

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
uk: Не використовуйте теґи &lt;script&gt; в фрагментах коду javascript.

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: use PHP for tracking visibility
uk: використовувати PHP для відстеження видимості

en: <a href="@pk_url">Piwik - Web analytics</a> is an open source (GPL license) web analytics software. It gives interesting reports on your website visitors, your popular pages, the search engines keywords they used, the language they speak... and so much more. Piwik aims to be an open source alternative to Google Analytics.
uk: <a href="@pk_url">Piwik - Web analytics</a> це Open Source (ліцензія GPL) ПО для веб-аналітики. Piwik надає звіти про ваших відвідувачів, їх відвідування сторінок, запити в пошукові системи, їх мову тощо! Piwik позиціонує себе як відкрита альтернатива Google Analytics.

en: Configure the settings used to generate your Piwik tracking code.
uk: Зконфігурувати налаштування, використовувані для створення коду відстеження Piwik.

en: Piwik configuration
uk: Конфігурація Piwik

en: Piwik site ID
uk: ID сайту Piwik

en: Piwik module
uk: Модуль Piwik

en: Adds Piwik javascript tracking code to all your site's pages.
uk: Додавання до усіх сторінок сайту javascript-коду відстеження від Piwik.

en: HTTP request status
uk: Статус запиту HTTP

en: Fails
uk: Збій

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
uk: Конфігурація Вашої системи або мережі не дозволяє доступ Друпалу до вебсторінок, як результат - погіршення роботоздатності. Це може бути спричинене конфігурацією Вашого вебсервера, або параметрами PHP і повинно бути вирішено для можливості відображення оновлень, отримання елементів rss потоків, доступу через OpenID і інших мережево-залежних сервісів.

en: Slot
uk: Позиція

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: Site search
uk: Пошук сайтом

en: Locally cache tracking code file
uk: Файл коду відстеження кешувати локально

en: Custom variables
uk: Спеціальні змінні

en: Slot number
uk: Номер позиції

en: The custom variable name.
uk: Назва налаштовуваної змінної.

en: The custom variable value.
uk: Значення налаштовуваної змінної.

en: The scope for the custom variable.
uk: Область дії налаштовуваної змінної.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Value</em> if a <em>Name</em> has been provided.
uk: До налаштовуваної змінної @slot-number слід додати <em>Значення</em>, якщо <em>Ім'я</em> вже задане.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Name</em> if a <em>Value</em> has been provided.
uk: До налаштовуваної зміннох @slot-number слід додати <em>Ім'я</em> якщо <em>Значення</em> вже задане.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі заборонені замінники з інформацією, яка ідентифікує особу: @invalid-tokens.

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
uk: Назви ролей, до яких входить обліковий запис користувача, у вигляді списку через кому.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
uk: Ідентифікатори ролей, до яких входить обліковий запис користувача, у вигляді списку через кому.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
uk: Локально кешований код відстеження було оновлено.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
uk: Локально кешований код відстеження було збережено.

en: Local cache has been purged.
uk: Локальний кеш було очищено.

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Links and downloads
uk: Посилання і завантаження

en: Track clicks on mailto links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на електронну пошту (mailto)

en: List of download file extensions
uk: Список розширень завантажуваних файлів

en: Custom variable slot #@slot
uk: Позиція налаштовуваної змінної #@slot

en: Custom variable name #@slot
uk: Ім'я налаштовуваної змінної #@slot

en: Custom variable value #@slot
uk: Значення налаштовуваної змінної #@slot

en: User role names
uk: Ролі користувача

en: User role ids
uk: Ідентифікатори ролей користувача

en: Opt-in or out of tracking
uk: Дозвіл або відмова від стеження

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
uk: Дозволити користувачам вирішувати - додавати код відстеження до сторінки чи ні.

en: Use PHP for tracking visibility
uk: Використання PHP для відстеження видимості

en: Custom path visibility filter setting found. Update skipped!
uk: Виявлено особливі налаштування фільтру видимості шляху. Оновлення ігноруються!

en: Upgraded custom javascript codesnippet setting.
uk: Оновлено налаштування власного фрагменту коду javascript.

en: The default extensions for download tracking have been updated.
uk: Стандартні розширення для відстеження завантаження було змінено.

en: Upgraded custom "before" code snippet.
uk: Оновлено фрагмент власного коду "перед" .

en: Skipped custom "after" code snippet.
uk: Пропущено фрагмент власного коду "після"

en: On by default with opt out
uk: Увімкнено за замовчуванням з можливістю вимкнути

en: Off by default with opt in
uk: Вимкнено за замовчуванням з можливістю увімкнути

en: Not tracked
uk: Не відстежено

en: If checked, the tracking code file is retrieved from your Piwik site and cached locally. It is updated daily to ensure updates to tracking code are reflected in the local copy.
uk: Якщо позначено, файл коду відстеження отримується з сайту Piwik і кешується локально. Він оновлюється щодня аби забезпечити оновлення коду відстеження, що відображується в локальній копії.

en: Administer Piwik
uk: Адміністрування Piwik

en: The URL to your Piwik base directory. Example: "http://www.example.com/piwik/".
uk: URL до основного каталогу Piwik. Приклад: "http://www.example.com/piwik/".

en: The URL to your Piwik base directory with SSL certificate installed. Required if you track a SSL enabled website. Example: "https://www.example.com/piwik/".
uk: URL до основного каталогу Piwik з встановленим сертифікатом SSL. Вимагається при відстежуванні веб-сайта з увімкненим SSL.
    Приклад: "http://www.example.com/piwik/".

en: Page titles hierarchy
uk: Ієрархія заголовків сторінок

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _paq.push(["trackPageView"]).
uk: Код в цій текстовій області буде доданий <strong>перед</strong> _paq.push(["trackPageView"]).

en: No custom code snipped found. Nothing to do.
uk: Не знайдено жодного фрагменту власного коду. Немає  що робити.

en: What are you tracking?
uk: Що відстежувати?

en: A single domain (default)
uk: Один домен (за замовчуванням)

en: Domain: @domain
uk: Домен: @domain

en: One domain with multiple subdomains
uk: Один домен з кількома піддоменами

en: Examples: @domains
uk: Приклади: @domains

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками

en: Excepted: @roles
uk: Виключено: @roles

en: A single domain
uk: Один домен

en: Universal web tracking opt-out
uk: Універсальна відмова від веб-відстеження

en: If enabled and your Piwik server receives the <a href="http://donottrack.us/">Do-Not-Track</a> header from the client browser, the Piwik server will not track the user. Compliance with Do Not Track could be purely voluntary, enforced by industry self-regulation, or mandated by state or federal law. Please accept your visitors privacy. If they have opt-out from tracking and advertising, you should accept their personal decision.
uk: Якщо увімкнено і ваш сервер отримує заголовок<a href="http://donottrack.us/">Do-Not-Track</a> від клієнтського браузера, сервер Piwik не відстежуватиме користувача. Сумісність з Do Not Track може бути чисто добровільною, забезпечуватися саморегулюванням галузі, або вимагатися за законом штату або федеральним законом. Будь ласка, поважайте конфіденційність ваших відвідувачів. Якщо вони відмовляються від стеження та реклами, потрібно прийняти їх особисте рішення.

en: Added "batch" to path visibility filter setting.
uk: До налаштувань фільтру видимості шляху додано "batch".

en: No privacy
uk: Без конфіденційності

en: @items enabled
uk: @items дозволено

en: You have opted out from tracking via browser privacy settings.
uk: Ви відмовились від відстеження використовуючи налаштування конфіденційності вашого браузера.

en: Track clicks on outbound links and downloads (clicks on file links) for the following extensions
uk: Відстежувати переходи за вихідними посиланнями і завантаженнями (переходи за посиланнями на файли) для наступних розширень

en: Outbound links
uk: Зовнішні посилання

en: Track downloads
uk: Відстежувати завантаження

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
uk: Для налаштувань відстеження видимості введіть у це поле код PHP.

en: Mailto links
uk: Посилання Mailto

en: Track messages of type
uk: Відстежувати повідомлення наступних типів:

en: The user account number is unique to the websites domain. Click the <strong>Settings</strong> link in your Piwik account, then the <strong>Websites</strong> tab and enter the appropriate site <strong>ID</strong> into this field.
uk: Номер облікового запису користувача є унікальним для домену сайтів. Натисніть посилання <strong>Налаштування</strong> у вашому обліковому записі Piwik, потім перейдіть на вкладку <strong>Веб-сайти</strong> і введіть відповідний <strong>ID</strong> сайту в це поле.

en: If checked, internal search keywords are tracked.
uk: Якщо позначено, відстежується ключові слова внутрішнього пошук.

en: Piwik module form element.
uk: Елемент форми модуля Piwik.

en: This will track the selected message types shown to users. Tracking of form validation errors may help you identifying usability issues in your site. Every message is tracked as one individual event. Messages from excluded pages cannot tracked.
uk: Це дозволить відстежувати обрані типи повідомлень, показувані користувачам. Відстеження помилок перевірки форм може допомогти виявити проблеми з зручністю використання сайту. Кожне повідомлення відстежується як одна окреме подія. Повідомлення від виключених сторінок не можуть відстежуватись.

en: Piwik Web Analytics
uk: Веб-аналітика Piwik

en: Track User ID
uk: Відстежувати User ID

en: Custom extensions for download tracking setting found. Update skipped!
uk: Знайдено власні розширення для відстеження завантажень. Оновлення оминається!

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами

en: Path "@page" not prefixed with slash.
uk: Шлях "@page" не починається з косої риски.

en: Requires: @module-list
uk: Потребує: @module-list

en: File extension list
uk: Список розширень файлів

en: Custom code snippets
uk: Власні фрагменти коду

en: User ID enables the analysis of groups of sessions, across devices, using a unique, persistent, and non-personally identifiable ID string representing a user. <a href=":url">Learn more about the benefits of using User ID</a>.
uk: User ID дозволяє аналізувати групу сеансів на декількох пристроях за допомогою унікального незмінного ідентифікаційного рядка, що неперсоніфіковано презентує користувача,  <a href=":url">Дізнайтесь більше про переваги використання User ID</a>.

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: @extensions
uk: Список розширень файлів, розділених символом |, які будуть відстежені як завантаження при переході. Підтримуються регулярні вирази. Наприклад: @extensions

en: @module (<span class="admin-missing">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">вимкнено</span>)

en: Track content in colorbox modal dialogs
uk: Відстежувати вміст модальних вікон colorbox

en: Enable to track the content shown in colorbox modal windows.
uk: Увімкнути відстеження вмісту, показуваного у модальних вікнах colorbox.
