Piwik Web Analytics (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Value
is: Virði

en: Search
is: Leita

en: Variable
is: Varierandi

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Statistics
is: Hagtøl

en: Page
is: Síða

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir

en: Role
is: Leiklutur

en: Users
is: Brúkarar

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
is: @module (<span class="admin-enabled">virkjað</span>)

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Status message
is: Støðuboð

en: Pages or PHP code
is: Síður ella PHP kota

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
is: Um PHP møguleikin er valdur, so set inn PHP kotu millum %php. Gev gætur at koyrsla av skeivari PHP kotu kann skaða tína Drupal heimasíðu.

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
