Piwik Web Analytics (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Value
am: እሴት

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
am: @module (<span class="admin-enabled">የነቃ</span>)
