Piwik PRO (1.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: role
ast: rol
