Piwik PRO (1.1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Statistics
af: Statistieke

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: role
af: rol
