Piwik Reports (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Today
my: ယနေ့
