Piwik Reports (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Actions
ca: Accions

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Site
ca: Lloc

en: Filter
ca: Filtra

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: No data available.
ca: No hi ha informació disponible.

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: When
ca: Quan

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Last year
ca: Any passat

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Websites
ca: Pàgines web

en: Visitors
ca: Visitants

en: Visits
ca: Visites
