Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: Restart
ro: Reporniți
