Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Custom
ar: مخصص

en: Start
ar: البداية
