Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Date
ca: Data

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Start
ca: Inici
