Pixel PHPSocketIO Example (1.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Custom
cs: Vlastní

en: Start
cs: Začátek
